еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вигляд сторінки.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулей, набір инструментів для SEO-оптимизації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину взуття

Створення інтернет магазину взуття – перший крок на шляху підприємця, який бажає працювати в цьому напрямку. Однак, великі прибутки і величезний попит роблять цю нішу висококонкурентною, тому якщо Ви серйозно налаштовані на успіх, Вам потрібен хороший інтернет-магазин, здатний привернути увагу клієнтів, вселяючи в них довіру і впевненість. Маючи хорошу торговельну платформу в інтернеті, шанси на успішний запуск проекту зростають у декілька разів. Врахувати особливості даного самостійного інструменту для продажів допоможе команда Echizh, де клієнт може замовити інтернет магазин для взуття, створений спеціально для нього на основі критеріїв, заданих клієнтом. Використовуйте свій шанс стати успішним власником інтернет-магазину взуття прямо сьогодні.

Розробка інтернет-магазину взуття

Розробка будь-якого якісно сайту, виконувана професійними програмістами, дизайнерами, здійснюється в кілька етапів. Розробка інтернет-магазину взуття не є виключенням з правил. При створенні такого ресурсу обов’язково враховуються особливості і останні тенденції в даному напрямку. Перший етап полягає в зборі необхідної для розробки сайту інформації, утвердження завдання замовником, визначення основних вимог. Потім слід ретельний аналіз, дослідження ніші, ринку, конкурентів, які працюють в цій сфері, побажань і переваг потенційних покупців сайту. Сформувавши основні критерії створення торгової онлайн-платформи, дизайнери переходять до розробки макетів і прототипів дизайну майбутнього сайту, після чого вони затверджуються замовником. Вибрані клієнтом макети проходять етап верстки, розробки функціоналу, програмування. Далі проводитися тестування розробленого інтернет-магазину, усунення наявних недоліків і внесення корективів. Заключний етап – запуск готового до роботи інтернет ресурсу.

Створення дизайну інтернет-магазину взуття

Дизайн інтернет-магазину взуття грає ключову роль при створенні. Саме дизайн буде залучати покупців на сервіс, сприяючи зростанню прибутку власника сайту. Інтернет-магазин взуття повинен бути яскравим, барвистим, тому найкраще використовувати більш насичені кольори. Існує два варіанти створення дизайну: замовлення розробки індивідуального дизайну, створеного з нуля і використання шаблонних варіантів. Якщо Ви хочете мати стовідсоткову впевненість в успішності проекту, не варто користуватися шаблонними варіантами, оскільки вони не викличуть інтерес у клієнтів. Обов’язково враховуйте стиль взуття її специфіку і аудиторію. Важливо, щоб інші елементи сайту не відволікали покупців відволікатися, дозволяючи сконцентруватися на представленому товар. Свої побажання та бачення дизайну слід озвучити фахівцю, здатному відредагувати і створити оригінальний дизайн на основі Ваших побажань.

Вартість створення інтернет-магазину взуття

Багатьох клієнтів, в першу чергу, цікавить ціна на створення інтернет магазину взуття. Вартість створення сайтів формується на перших етапах розробки, і не може бути визначена заздалегідь. Ціна може залежати від безлічі факторів, серед яких найбільше впливають складність роботи і терміни виконання завдання.