еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вигляд сторінки.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулей, набір инструментів для SEO-оптимизації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину меблів

Торгова онлайн-платформа – це відмінний інструмент продажів, за допомогою якого власники бізнесів мають можливість масштабувати свій проект, розширювати географію потенційних покупців, збільшувати доходи і продажу. Тож не дивно, що інтернет-магазини не пройшли повз меблевої сфери діяльності. Тому, якщо Ви позиціонуєте себе як компанію, яка розвиваэться в  меблевій індустрії і не хочете відставати від своїх колег, Вам необхідно замовити створення інтернет-магазину меблів.

Розробка інтернет-магазину меблів

Щоб успішно розвивати свій ресурс в даному сегменті і напрямку ринку, необхідно чітко розуміти специфіку даної торгової платформи, її особливості. Також, обов’язково потрібно сформулювати свої переваги по створенню сайтів, які потім докладно викласти виконавцям проекту. Весь процес створення нового складається з декількох етапів, розміщених в певному порядку. Насамперед виконавці укладають договір з клієнтом, розробляють і затверджують технічне завдання проекту, обговорюються параметри розробки. Потім здійснюється повномасштабне дослідження напрямку, в якому розробляється проект, проводитися аналіз ринку, поведінки клієнтів і конкурентів. Потім відбувається створення різних варіантів і макетів індивідуалізованого дизайну, після чого кращі варіанти проходять твердження замовником. Після цього здійснюється верстка і програмування, розробка функціональної частини сайту. Передостання стадія – тестування роботи ресурсу, виправлення помилок. Заключним етапом є запуск робочого інтернет-магазину. Далі можуть здійснюватися роботи по просуванню ресурсу, SEO-оптимізації.

Створення дизайну інтернет-магазину меблів

Дизайн інтернет-магазину меблів – перше, що бачать відвідувачі, потрапляючи на Вашу торгову платформу. Тому дуже важливо, щоб дизайн був індивідуальним і оригінальним, відображав особливості компанії і розміщеного на сторінках товару. Дизайн повинен бути простим і ненав’язливим, не мати складних графічних елементів і конструкцій. Насиченою графікою дизайн відволікає клієнтів від бажаного товару, змушуючи втрачати час на розгляд яскравих картинок і візерунків.

Вартість створення інтернет-магазину меблів

Ціна на створення інтернет магазину меблів – найпоширеніше питання замовників. Остаточну відповідь на нього клієнт зможе отримати лише після затвердження технічного завдання, оскільки вартість буде залежати від складності виконання проекту і термінів, визначених для створення сайту.