еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відстежувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна безкінечно кастомизувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулей, набір инструментів для SEO-оптимизації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, знижки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину іграшок

Саме тому багато підприємці хочуть розпочати свою діяльність саме в цьому напрямку. Однак, перш ніж шукати місце і наймати персонал, пропонуємо Вам подумати над тим, щоб зробити свій перший крок з допомогою інтернет-магазину іграшок. Сьогодні неможливо уявити успішний бізнес без інтернет-платформи, яка дозволяє надавати товари та послуги необмеженому числу відвідувачів 24/7. Створення інтернет-магазину іграшок – це відмінне рішення для тих, хто бажає спробувати свої сили в цій сфері. Інтернет-магазин дозволить скоротити витрати і відносно швидко окупити вкладені кошти. Замовте створення інтернет-магазину іграшок і отримаєте можливість вже незабаром почати свій шлях в світі бізнесу.

Розробка інтернет магазину іграшок

Розробка сайту – це багатоетапний процес. Створення будь-якого проекту інтернет-магазину складається з п’яти базових етапів, і розробка інтернет-магазину іграшок не виняток. Початковим етапом є обговорення завдань і складання технічного завдання, від якого будуть відштовхуватися розробники при створенні інтернет-ресурсу. Потім слід ретельний аналіз ніші, товарів, які продаватимуть через платформу, конкурентів і аудиторії, що дозволить створити більш оптимізований і ефективний інструмент для продажу в інтернеті. Далі розробляється основа всіх сайтів – дизайн. Команда професіоналів створює кілька оригінальних варіантів на основі побажань замовника, після чого один з них затверджується. Після відбувається верстка обраного замовником дизайну, додавання функціоналу порталу. Наступний етап – тестування, усунення багів і внесення корективів. Заключним етапом є запуск проекту, після чого магазин стає доступним всім користувачам мережі.

Особливості дизайну інтернет-магазин іграшок

Простота дизайну – ось головний критерій, яким потрібно керуватися при розробці дизайну майбутнього інтернет-магазину іграшок. Обов’язково потрібно використовувати яскраві кольори і уникати сірих тонів, оскільки дитинство асоціюється у всіх з яскравими, веселими фарбами. Дизайну інтернет магазину іграшок не повинен відволікати цільову аудиторію, а конкретніше – батьків, від вибору представлених товарів. Оптимальне поєднання простоти використання інтерфейсу і привабливого дизайну дозволить залучити велику кількість відвідувачів.

Вартість створення інтернет-магазину дитячих іграшок

Ціна створення інтернет-магазину іграшок розраховується з урахуванням безлічі факторів, що обговорюються на ранніх етапах розробки сайту. Перш за все, на вартість розробки магазину впливає складність проекту, терміни виконання, якості SEO-оптимізації та додаткових послуг, які хоче придбати замовник.