еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відстежувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомизувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулей, набір инструментів для SEO-оптимизації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки великого сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даннх, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, знижки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину дитячого одягу

Це дозволяє заощадити час і забезпечує комфорт покупцям. І якщо Ви хочете приєднатися до розвитку цієї ніші, Вам необхідно замовити інтернет магазин дитячого одягу. Уже відразу після запуску створеного проекту Ви можете почати торгівлю і почнете отримувати перший прибуток. Створення інтернет-магазину дитячого одягу допоможе уникнути зайвих витрат пов’язаних з наймом персоналу, орендою приміщення, організації постачання та транспортування товарів зі складських приміщень на точку продажу. Успішний проект допоможе підприємцю досягти поставлених цілей, тому дуже важливо знати, як відбувається створення інтернет-магазину і що потрібно враховувати при розробці даної торгової платформи.

Розробка інтернет-магазину дитячого одягу

Цей процес є досить трудомістким і вимагає певного досвіду, навичок від розробників. Розробка інтернет-магазину дитячого одягу відбувається в 5-6 основних етапів, кожен з яких повністю контролюється замовником, щоб в будь-який момент можна було внести зміни. Перший етап – це отримання необхідної для створення сайту інформації та складання технічного завдання, на основі якого буде виконуватися проект. Після цього команда починає аналіз наявних даних, проведення досліджень ринку і визначення цільової аудиторії, що дозволить забезпечити ефективність розроблюваного ресурсу. Потім проект відправляється до команди дизайнерів, що створюють прототипи графічного дизайну. Далі, надають їх на затвердження замовнику. Отримавши позитивну відповідь з боку замовника, команда програмістів приступає до верстки затверджених макетів. Передостанній етап – додавання функціональних можливостей і тестування виконаного проекту. Заключним етапом є запуск інтернет-магазину, готове до повноцінної роботи.

Розробка дизайну інтернет магазину дитячого одягу

Багатьом здається, що дизайн повинен бути дуже яскравим і насиченим, з використанням безлічі прикрас та елементів. Насправді, такий підхід лише відволікає увагу покупців від пропонованого їм товару. Дизайн інтернет-магазину дитячого одягу повинен бути легким і простим, підкреслюючи товар, рекомендується використовувати світлі кольори і тони. Дуже важливо опрацювати різні деталі, такі як кнопки, блоки, фільтри і інший інтерфейс.

Вартість створення інтернет магазину дитячого одягу

Ціна створення інтернет-магазину дитячого одягу не може бути фіксованою і на старті проекту Вам можуть повідомити лише передбачувану вартість розробки магазину. Основними критеріями, з яких розраховується вартість виконання проекту, є його складність, якість просування сайту, терміни виконання.