Розробка інформаційного сайту

еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки сайту. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

сайту

Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відстежувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

Створення

контенту

За потреби, ми заповимо сайт контентом, текстами та зображеннями - підготовимо його для майбутнього просування.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інформаційний сайт – це крупна платформа, яка буде наповнювати різною інформацією та буде відповідати на пошукові запити користувачів. Якісний сайт дозволить власнику отримати більший дохід від рекламодавців.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вигляд сторінки.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.