Просування Instagram, Facebook аккаунтів

еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком просування, ми точно вказуємо терміни закінчення роботи. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше зазначеного в договорі терміну.

спрямованість

Кожна соціальна мережа має свої тонкощі просування, яка визначається і індивідуальними особливостями бізнесу. Ми аналізуємо нішу, конкурентів і створюємо ефективну стратегію розкрутки.

Контроль і

перевірка

Ви зможете контролювати розкрутку соцмережі і бачити кожен етап. Ми надаємо звіти роботи над майданчиком, а також в будь-який момент готові показати результати.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за просування, щоб знизити фінансове навантаження. Ви зможете вигідніше планувати бюджет.

при-
клади

роз-

крут

-ка

Social Media Marketing (SMM) – це інструмент для залучення трафіку через соціальні мережі.

Instagram

Сьогодні тут понад 12 млн. користувачів з України. 57% відвідують його щодня, тому майданчик підійде для популяризації бренду, продажу товарів та послуг. Завдяки візуальному контенту, є можливість залучити більше клієнтів.

Facebook

Велика соціальна мережа з більш, ніж 14 млн користувачів в Україні. Facebook має масу можливостей для реклами бізнесу, підходить для товарів середнього і преміум-класу, просування бренду.

LinkedIn

Мережа є хорошим інструментом просування бізнесу і аккаунту компанії. На сьогодні тут зареєстровано більше 500 млн користувачів з різних сфер бізнесу.

Twitter

Мережа скоро за кількістю користувачів буде поруч з Facebook, підходить для розкрутки особистого і бізнес-аккаунта. Тут можна підвищити впізнаваність бренду, збільшити кількість покупців і залучити трафік на сайт.