Кейс по реалізації додатку Megawatt

Megawatt – офіційний постачальник газу і електроенергії для фізичних і юридичних осіб. Компанія входить в ТОП трейдерів України, основною перевагою якої є швидкість і простота в реєстрації, покупці, складанні договору та прозорість статистики споживання. Megawatt диктує інноваційний підхід до постачання природного газу і електроенергії, так як обирає не довгі черги і заповнення паперів, а онлайн-майданчик і зручність для своїх клієнтів.

 

Завдання

До нас звернулися з завданням розробки нативного і інтуїтивно зрозумілого додатка для iOS і Android. У зв’язку з тим, що Megawatt виступає одним з лідерів-постачальників енергопослуг і газу, компанія має швидко розвиваючу клієнтську базу для якої була мета розширити функціональність програми, і в той же час зробити її максимально простою і зручною. Основною вимогою Megawatt стала оперативність внесення змін в структуру і логіку роботи програми, щоб уникнути держ. регуляторних правок і штрафів за невиконання нових вимог, які часто досягають цифр з 6 нулями.

 

MEGAWATT разработка приложения

Рішення

Ми приступили до розробки спільно з командою веб-платформи та розробили гібридне рішення, яке складається з нативних елементів, звичних користувачеві та комбінованих веб-вставок, які дозволяють в режимі реального часу змінювати інформацію.

MEGAWATT разработка приложения

Дизайн

Дизайн був наданий замовником в корпоративних кольорах, а ми в процесі роботи адаптували їх у додатку.

MEGAWATT разработка приложения

Проблеми, які ми вирішили

У свою чергу, для оплати були використані найпопулярніші і зручні для мобільного користувача – Google Pay і Apple Pay. У нас виникли складнощі з інтеграцією Apple Pay через велику українську платіжну систему, де ця функція не задокументована. Технічна підтримка дала відповідь, що на превеликий жаль, функціонал не реалізований. Наші фахівці шляхом підбору, аналізу та впровадження необхідної інформації змусили ці функції працювати, чому були здивовані навіть співробітники платіжної системи.

MEGAWATT разработка приложения

Функціонал програми для Megawatt

Тепер користувачі можуть:

  • – стежити за споживанням електроенергії та газопостачання;
  • – бачити свої поточні оплати і баланс;
  • – бути в курсі останніх новин, акцій, спец. пропозицій, отримання рекомендацій, як оптимальніше використовувати (приходять push-повідомлення)
  • – відслідковувати зміну тарифів, квот та інше;
  • – з легкістю і миттєво оплатити рахунки за послуги;
  • – не пропускати пільгові оплати (наприклад, сплати до 20го числа – заощадь гроші);
  • – дивитися графіки споживання.
MEGAWATT разработка приложения
ре-
зуль
-тат

Megawatt - інноваційний метод для покупки електроенергії і природного газу.

Ми створили в двомісячний термін два додатки: нативне для apple і нативне для android. Пройшли всі перевірки, пильну увагу співробітників контролю якості apple і google, оскільки в додатку використовуються прямі платежі і ми повинні дотримуватися суворих правил маркетів. Додатки були схвалені до публікації в термін.

Benish GUARD

Сучасна система охорони автомобіля