Проектування SILO-структури bonusup.ru

Завдання полягало в тому, щоб розробити правильну структуру для проекту БонусАП і переробити сторінки для основних запитів. Клієнт прийшов з готовим сайтом, але всі сторінки були зроблені під інформаційні ключові запити і сайт був оформлений під формат блогу.

Рішення

Ми виконали аналіз ніші на вибірці з 20 доменів, після чого підготували свою модель сайту. Виконали проектування SILO-структури, зробили ТЗ для копірайтерів і оформили новий контент на всьому сайті.

Також підготували сайт для зовнішнього просування, склали план закупівлі посилань на 3 місяці.

кейс бонус ап

Аналіз, структура і контент

Використовували в основному Ahrefs, Spymetrics, а також купили семантику з Search Console. Аналіз зайняв близько 2 тижнів, але також одночасно ми зробили структуру і склали технічне завдання копірайтерам.

За 1 місяць нова структура сайту була проіндексована, а деякі сторінки додавали вручну.

страницы бонус ап

Публікація і оформлення контенту

Редактор клієнта вичитав всі тексти, оформив публікацію на сайті – зробив перелінковку і додавав медіафайли (картинки, інфографіку, відео). Таких текстів було близько 150.

bonusup

Закупівля посилань і outreach

Bonusup.ru спочатку мали загальний план зовнішнього просування певних сторінки, а також анкор для них. Була зроблена база ресурсів для розміщення посилань з цінами і характеристиками на основі даних з Ahrefs.

Через специфіку ресурсу окремо треба було знайти сайти, які готові публікувати посилання з такою тематикою. З 700 контактів, які відповіли, тільки 300 були готові розміщувати дану тематику. Linkbuilder на стороні клієнта до сих пір продовжує робити закупівлю.

SERP

Дуже велику увагу приділили SERP, щоб по брендовому запиту на перших позиціях були соціальні мережі bonusup.ru.

NATIONAL EVENT VENUE

Просування сайту банкет-холу