Розробка інтернет-магазину Халяль курочка

Курочка – це інтернет-магазин домашньої курки, яка вирощується на фермі в кращих умовах. Компанія також займається доставкою курки і продукції по Одесі і передмістю.

Завдання

Компанія звернулася до нас із завданням створити простий інтернет-магазин з унікальним дизайном і простим інтерфейсом. Він повинен бути красивим, оригінальним і при цьому досить простим, щоб легко і швидко оформить замовлення.

Рішення

Дизайнер спільно з клієнтом розробив стиль сайту, який враховує фірмові кольори компанії і загальний стиль, що поєднується з товарами. Сайт має всього кілька товарів, а також інформаційний блок, тому ми максимально вигідно підкреслили кожне зображення.

Головна сторінка

Інтернет-магазин являє собою Landing page. Завдання інтернет-магазину не тільки в тому, щоб продавати товари, а й просувати бренд, тому кожен блок і позиціонування зображення опрацьовувалася дуже ретельно.

З головної сторінки можна оформити замовлення, перейти в корзину, перейти в блог з рецептами і подзвонити менеджеру.

Юзабіліті

Разом з дизайном окремо опрацьовувалась зручність сайту для користувача. Так як тут основна сторінка одна, то можна було зосередиться на ній.

Перед запуском ми виконали тестування, щоб побачити можливі помилки і доопрацювати їх. Це допомогло зробити сайт максимально привабливим для аудиторії. При цьому сам дизайн залишається привабливим і красивим.

Мобільна версія

Ми розробили зручний, стильний і красивий адаптивний дизайн сайту, який підходить і для мобільних пристроїв. Це дозволяє сайту прекрасно відображатися на будь-якому пристрої, при цьому зберігаючи свій функціонал.

Додаток з продажу снастей

Flagman