Міграція з Magento 1 на Magento 2

еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

сайту

Як буде выглядати корпоративний у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відстежувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Чому потрібно перенести ваш інтернет-магазин на Magneto 2? Головна причина в тому, що починаючи з червня 2020 року Magneto не буде випускати оновлення та розширення для Magento 1, тому необхідно виконати міграцію. Але Magento 2 відрізняється рядом переваг та особливостей.

Безпека

У Magento 1 більше не буде оновлень для системи безпеки, тому дані можуть бути під загрозою, на відміну від новішої платформи. Вона повністю надійна та безпечна.

Зручність

Користувач може швидко та легко оформити покупку, вибрати спосіб доставки та оплати, при цьому немає необхідності створення акаунту. Це полегшує процес замовлення і збільшує кількість покупців.

Адаптив

Magento 2 володіє адаптивним дизайном, який підходить для всіх типів мобільних пристроїв. Тут на 50% швидше завантаження сторінок без втрати якості та функціоналу.

Звітність

Можна легко відстежувати важливі бізнес-метрики, є можливість налаштування близько 20 типів звітів (прибутковість, кількість товару та його залишки та інше).