СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Жінки із задоволенням готові витратити пару годин, щоб знайти хорошу косметику. Перед тим, як почати продавати товар, необхідно визначиться з платформою, на якій буде розміщуватися наявний у Вас товар.

Створення інтернет-магазину косметики – перший крок на шляху до відкриття успішного бізнесу. За допомогою сайту Ви можете розширити географію клієнтів, підвищити прибуток від продажу, збільшити кількість замовлень, а також уникнути зайвих витрат, пов’язаних з наймом персоналу, орендою приміщення і складів, транспортування товарів. І для того, щоб створити хороший магазин, здатний конкурувати з іншими ресурсами в мережі, необхідно мати уявлення про те, як відбувається створення інтернет-магазину.

Процес розробки інтернет-магазину косметики

По суті, розробка інтернет магазину косметики практично не відрізняється від розробки будь-якого іншого схожого сайту. Саме створення сайту відбувається в кілька етапів, при цьому під час всього процесу обов’язково враховується специфіка даного інтернет-магазину, спрямованого на продаж косметичних товарів. Насамперед визначаються основні цілі, яких хоче досягти замовник. Відбувається аналіз ніші і цільової аудиторії для підвищення конкурентоспроможності. Потім команда дизайнерів здійснює розробку макетів і прототипів оформлення сайту, які в обов’язковому порядку затверджуються з замовником. Наступним етапом є верстка затверджених прототипів. По закінченню, виконаний проект тестується, при необхідності вносяться корективи, і потім відбувається запуск готового інтернет-магазину.

Дизайн інтернет-магазину косметики

Привернути увагу і здивувати відвідувачів сайту – ось головні завдання дизайну. З огляду на те, що в основному даними ресурсом будуть користуватися жінки, дизайн повинен бути опрацьований до дрібниць. Дизайн магазину косметики зобов’язаний бути легким і невимушеним, без зайвих елементів і деталей, що відволікають відвідувачів від товару. Дуже важливо, щоб завдяки графічного оформлення Ваші клієнти відчували зв’язок між ними і Вашим магазином. Такий підхід забезпечить популярність і активність на сайті, змушуючи відвідувачів повертатися на простори Вашого інтернет-магазину.

Вартість створення інтернет-магазину косметики

Ціна створення інтернет-магазину косметики не може бути однозначна на ранніх етапах. Перш за все, необхідно визначитися з технічним завданням для розробників, щоб вони могли оцінити вартість своїх послуг. Ціна за розробку даного сайту розраховується залежно від складності виконання проекту, термінів, подальшого просування сайту, а також від покупки додаткових послуг.

Інтернет магазин косметики
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00