СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 30днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 50днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Уникальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Саме тому багато підприємці хочуть розпочати свою діяльність саме в цьому напрямку. Однак, перш ніж шукати місце і наймати персонал, пропонуємо Вам подумати над тим, щоб зробити свій перший крок з допомогою інтернет-магазину іграшок. Сьогодні неможливо уявити успішний бізнес без інтернет-платформи, яка дозволяє надавати товари та послуги необмеженому числу відвідувачів 24/7. Створення інтернет-магазину іграшок – це відмінне рішення для тих, хто бажає спробувати свої сили в цій сфері. Інтернет-магазин дозволить скоротити витрати і відносно швидко окупити вкладені кошти. Замовте створення інтернет-магазину іграшок і отримаєте можливість вже незабаром почати свій шлях в світі бізнесу.

Розробка інтернет магазину іграшок

Розробка сайту – це багатоетапний процес. Створення будь-якого проекту інтернет-магазину складається з п’яти базових етапів, і розробка інтернет-магазину іграшок не виняток. Початковим етапом є обговорення завдань і складання технічного завдання, від якого будуть відштовхуватися розробники при створенні інтернет-ресурсу. Потім слід ретельний аналіз ніші, товарів, які продаватимуть через платформу, конкурентів і аудиторії, що дозволить створити більш оптимізований і ефективний інструмент для продажу в інтернеті. Далі розробляється основа всіх сайтів – дизайн. Команда професіоналів створює кілька оригінальних варіантів на основі побажань замовника, після чого один з них затверджується. Після відбувається верстка обраного замовником дизайну, додавання функціоналу порталу. Наступний етап – тестування, усунення багів і внесення корективів. Заключним етапом є запуск проекту, після чого магазин стає доступним всім користувачам мережі.

Особливості дизайну інтернет-магазин іграшок

Простота дизайну – ось головний критерій, яким потрібно керуватися при розробці дизайну майбутнього інтернет-магазину іграшок. Обов’язково потрібно використовувати яскраві кольори і уникати сірих тонів, оскільки дитинство асоціюється у всіх з яскравими, веселими фарбами. Дизайну інтернет магазину іграшок не повинен відволікати цільову аудиторію, а конкретніше – батьків, від вибору представлених товарів. Оптимальне поєднання простоти використання інтерфейсу і привабливого дизайну дозволить залучити велику кількість відвідувачів.

Вартість створення інтернет-магазину дитячих іграшок

Ціна створення інтернет-магазину іграшок розраховується з урахуванням безлічі факторів, що обговорюються на ранніх етапах розробки сайту. Перш за все, на вартість розробки магазину впливає складність проекту, терміни виконання, якості SEO-оптимізації та додаткових послуг, які хочеш придбати замовник.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00