СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Це дозволяє заощадити час і забезпечує комфорт покупцям. І якщо Ви хочете приєднатися до розвитку цієї ніші, Вам необхідно замовити інтернет магазин дитячого одягу. Уже відразу після запуску створеного проекту Ви зможете почати торгівлю і почнете отримувати перший прибуток. Створення інтернет-магазину дитячого одягу допоможе уникнути зайвих витрат пов’язаних з наймом персоналу, орендою приміщення, організації постачання та транспортування товарів зі складських приміщень на точку продажу. Успішний проект допоможе підприємцю досягти поставлених цілей, тому дуже важливо знати, як відбувається створення інтернет-магазину і що потрібно враховувати при розробці даної торгової платформи.

Розробка інтернет-магазину дитячого одягу

Цей процес є досить трудомістким і вимагає певного досвіду, навичок від розробників. Розробка інтернет-магазину дитячого одягу відбувається в 5-6 основних етапів, кожен з яких повністю контролюється замовником, щоб в будь-який момент можна було внести зміни. Перший етап – це отримання необхідної для створення сайту інформації та складання технічного завдання, на основі якого буде виконуватися проект. Після цього команда починає аналіз наявних даних, проведення досліджень ринку і визначення цільової аудиторії, що дозволить забезпечити ефективність розроблюваного ресурсу. Потім проект отруюється до команди дизайнерів, що створюють прототипи графічного дизайну. Далі, надають їх на затвердження замовнику. Отримавши позитивну відповідь з боку замовника, команда програмістів приступає до верстки затверджених макетів. Передостанній етап – додавання функціональних можливостей і тестування виконаного проекту. Заключним етапом є запуск інтернет-магазину, готове до повноцінної роботи.

Розробка дизайну інтернет магазину дитячого одягу

Багатьом здається, що дизайн повинен бути дуже яскравим і насиченим, з використанням безлічі прикрас та елементів. Насправді, такий підхід лише відволікає увагу покупців від пропонованого їм товару. Дизайн інтернет-магазину дитячого одягу повинен бути легким і простим, підкреслюючи товар, рекомендується використовувати світлі кольори і тони. Дуже важливо опрацювати різні деталі, такі як кнопки, блоки, фільтри і інший інтерфейс.

Вартість створення інтернет магазину дитячого одягу

Ціна створення інтернет-магазину дитячого одягу не може бути фіксованою і на старті проекту Вам можуть повідомити лише передбачувану вартість розробки магазину. Основними критеріями, з яких розраховується вартість виконання проекту, є його складність, якість просування сайту, терміни виконання. 

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00