Аудит – це комплексний аналіз ресурсу, що допомагає виявити фактори, які вповільнюють або перешкоджають просуванню сайту в пошукових системах.

Наші клієнти

Більше 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Коли необхідний аудит сайту?

 1. Сайт створен нещодавно і потрібно перевірити, чи готовий він для просування.
 2. Ресурс функціонує, але хотілось би покращити конверсію.
 3. Сайт займає низькі позиції та має невелику відвідуваність.
 4. Ресурс потрапив під санкції пошукових систем і треба його відновити.
при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Що входить в аудит сайту?

 1. Перевірка параметрів технічної сторони.
 2. Пошуковий аудит або SEO-аналіз.
 3. Оцінка сайту як інструменту досягнення бізнес-цілей.
 4. Дослідження юзабіліті, зручності використання сайту.

Аудит сайту

Дана послуга допомагає власнику ресурсу і фахівцям, які будуть займатися просуванням Вашої платформи, побачити чітку і повну картину можливості здійснення робіт по просуванню. За допомогою даної послуги Ви зможете підвищити рейтинг порталу в запитах пошукових систем, збільшити рівень відвідуваності та активності на платформі, визначити напрямок діяльності і головні ринки.

Технічний SEO аудит сайту

Оскільки більшість людей бажає заощадити на створенні інтернет-платформ, вони часто замовляють їх розробку не у професійних розробників, які часто допускають помилки в програмних кодах та іншої технічної складової. Технічний аудит сайту, який є одним з аспектів повного аудиту, метою якого є виявлення недоліків і системних помилок у технічній та програмній частині сайту. Замовивши технічний SEO аудит сайту у веб-студії, Вам надається можливість отримати детальний список присутніх на порталі, а також отримайте слушні рекомендації по їх усуненню, що належним чином вплине на успішність просування платформи.

Проведення комплексного SEO аудиту сайту

Комплексний аудит сайту – унікальний інструмент, що дозволяє досягти бажаних результатів в просуванні ресурсу і отримати максимальний ефект від проведених робіт. Саме комплексний аналіз сайту, всіх його систем і параметрів дозволить детально дослідити і вивчити без винятку всі приховані недоліки і похибки в роботі платформи, встановити правильний і ефективний спосіб просування, розробити оптимальну стратегію розвитку, визначити, в які терміни буде виконано роботи по просуванню, і через скільки можна очікувати перші результати.

Комплексний SEO аудит сайту складається з декількох етапів і ключових стадій. Насамперед командою фахівців здійснюється технічний аналіз проекту. Далі починається процес повномасштабного маркетингового аналізу, який дає інформацію про причини неефективності проекту. Наступний етап – пошукове дослідження, що дає дані про найпопулярніші і часто вживані пошукові запити. Передостаннім етапом є оцінка і поліпшення юзабіліті систем і платформи в цілому, з метою залучення більшої кількості потенційних клієнтів. Завершальний етап має на увазі під собою аналіз діяльності конкурентів в даній сфері.

Вартість здійснення SEO аудиту від веб-студії

Цікавлячись питанням ціни аудиту сайту, необхідно розуміти, що вартість даної послуги розраховується з урахуванням безлічі факторів. При цьому, на кожен новий проект розрахунок проводитися індивідуально, роблячи ціна не фіксованим показником. На ціну проведення аудиту можуть вплинути терміни співпраці з командою веб-студії, кількість фахівців, що працюють над проектом, обсяг робіт